reklam

Hande Subaşı’dan yaş açıklaması: “Gururla söylüyorum”

Oyuncu ve müzikçi Kerem Cem ile çok eski arkadaş olan Subaşı’ın doğum günü hakkında gazeteciler ile bir ortaya gelen Cem, “Hande çok eski arkadaşım daha evvel birlikte müzik söylemiştik artık de doğum gününe geldim buradan doğum gününü kutluyorum Handeciğim,” dedi.

Gelen isimler ortasında Burcu Kara eşi Fırat Parlak ile geldi. Set çıkışı ayağının tozu ile doğum gününe gelen başarılı oyuncu yer girişinde gazetecilerin sorularını yanıtladı. Başarılı oyuncu Burcu Kara, “Hande için geldim bugün onun doğum günü Set çıkışı direk buraya geldim buradan onun doğum gününü kutluyorum” dedikten sonra Çekimler hakkında konuşan başarılı oyuncu her şeyin hoş geçtiğini lisana getirdi.

reklam

Son olarak gazetecilerle bir ortaya gelen Hande Subaşı, hayli memnundu 40. yaşına girdiği için özel bir gece hazırladığını lisana getiren Subaşı, “Gururla 40 yaşına girdiğimi söylüyorum bu yaşta olmak çok hoş ben çok uygun hissediyorum bayanlar için çok özel yıllar bende o yılları yaşıyorum burada eski ve yeni arkadaşlarım var bu gece benim için çok değerli çok özel hazırlandım 40 yaş olduğu için bu türlü olmasını istedim” dedi.

patronlardunyasi.com

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/hande-subasi-dan-yas-aciklamasi-gururla-soyluyorum/307119

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!