reklam

Başarılı Analist Peter Brandt Bitcoin Maksadını Yükseltti! İşte Yeni BTC Hedefi!

Bu noktada Bitcoin ve kripto para piyasasına dair iddialarıyla ve tahlilleriyle ön plana çıkan deneyimli analist Peter Brandt’ten yeni bir kestirim geldi.

Bitcoin’in devam eden boğa piyasasında daha da yükseleceğini düşünen Brandt, evvelki iddiası olan 120.000 dolarlık maksadını yükseltti.

Buna nazaran Brandt BTC’nin 2025 yılında 200.000 dolarda doruğa ulaşmasını beklediğini açıkladı.

X hesabından paylaşım yapan Brandt Bitcoin’in Eylül 2025’e kadar 200.000 dolara kadar yükseleceğini öngördüğünü belirtti.

reklam

Bu iddiasını evvelki yarılanma döngülerine ve Bollinger bant genişliği üzere teknik tahlil göstergelerine dayandıran deneyimli analist, bunların önümüzdeki günlerde daha fazla fiyat artışının yakın olduğunu gösterdiğini savundu.

“Bitcoin Güncellemesi:

15 aylık kanalın üst sonunun aşılmasıyla birlikte, Ağustos/Eylül 2025’te sona ermesi planlanan mevcut boğa piyasası döngüsünün amacını 120.000 dolardan 200.000 dolara yükseltiyorum.

Ancak geçen haftanın en düşük düzeyinin altında bir kapanış bu yorumu boşa çıkaracak.”

Son olarak lazer göz simgesinin Bitcoin için zıt bir gösterge olacağını argüman eden analist, “lazer gözlerin kullanılması, piyasanın tepelerinde sıklıkla gözlemlenen perakende yatırımcı çılgınlığının sinyalini veren zıt bir gösterge olacaktır. Bu nedenle tıpkı 2021 boğasında da yaptığım üzere, ‘X’ üzerinde lazer gözleri aksi gösterge olarak kullanacağım. Yani millet, Bitcoin’in güçlü bir trendde kalmasını istiyorsanız lütfen toplumsal medya fotoğraflarınızda lazer göz kullanmayın.” dedi.

Peter Brandt, yazısının sonuna da “Yatırım tavsiyesi değildir” notunu düştü.

patronlardunyasi.com

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/basarili-analist-peter-brandt-bitcoin-hedefini-yukseltti-iste-yeni-btc-hedefi/307564

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!