reklam

Türk otellerden Alman ailelere büyük indirim 

Almanca konuşulan ülkelerin önde gelen seyahat portalı HolidayCheck’e nazaran, Türk otelleri Alman ailelere yaz dönemi için yüzde 13 fiyat indirdi. HolidayCheck’in raporuna nazaran Mısır’da fiyatlar yüzde 11 düşerken, İspanya ve Bulgaristan üzere ülkelerde artmaya devam ediyor.

ANTALYA ÖZELİNDE FİYAT DÜŞÜŞÜ YÜZDE 8

Turizmgüncel’in haberine nazaran Türkiye’deki oteller Alman aileler için yaz periyodunda fiyat indirimine gitse de, yıl geneline bakıldığında fiyatlar artmaya devam ediyor. Fiyatlardaki düşüş Antalya ve Rodos’ta yüzde 8 olurken, Hurghada’da yüzde 6 olarak kaydedildi. Buna rağmen fiyatlar Tunus’da yüzde 9, Bulgaristan’da yüzde 12, Girit’te ise yüzde 16 oranında arttı.

YIL GENELİNDE FİYATLAR ARTMAYA DEVAM EDİYOR

reklam

Yıl genelinde ise neredeyse tüm destinasyonlarda fiyatlar artmaya devam ediyor. Buna nazaran fiyatlar yıl genelinde Girit’te yüzde 16, Mallorca’da yüzde 14, Rodos’ta yüzde 14, Lanzarote’de yüzde 13, Antalya’da yüzde 10, Hurghada ve Tayland’da yüzde 9, Fuerteventura yüzde 8 Dominik Cumhuriyeti’nde yüzde 7 ve Bulgaristan’da ise yüzde 5 olarak ölçüldü. Fiyatlar Gran Canaria, Madeira ve Tunus’ta sabit kalırken, Portekiz-Algarve’de düşüştü.

patronlardunyasi.com

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/turk-otellerden-alman-ailelere-buyuk-indirim/307520

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!