reklam

Serenay Sarıkaya ayrıldı haberi Cem Yılmaz’ı harekete geçirdi

Oyuncu Serenay Sarıkaya’nın vokal yaptığı “Ateşe Düştüm” müziğini seslendiren Mert Demir’e gönlünü kaptırdığı savı uzunca bir müddet konuşulmuştu.

Aşk haberleri hakkında sessiz kalan Sarıkaya ve Demir hakkında bomba bir argüman daha gündeme geldi.

“Söylemezsem Olmaz” programının yorumcularından Yağmur Çevik’in argümanı nazaran; “Mert Demir bir konserinde, ‘Bugün ayrılık müzikleri söyleyeceğim, zira ben ayrıldım’ demiş” tabirlerini kullandı. Savlarına devam eden Çevik; “Sonrasında üç gün üzere kısa bir mühletin akabinde Cem Yılmaz’dan bir story geldi ve ‘Ümit verir lakin terk eder’ üzere bir paylaşım yapıldı.

BEKLEYİN ÇİÇEKLER GELİYOR

reklam

Bu göndermeyi Serenay Sarıkaya’ya olarak yorumladım. Dün bana bir telefon geldi. Serenay’ın şu an oturduğu yeni sitesine Cem Yılmaz’ın geldiği söylendi. Hatta Cem Yılmaz güvenlikten geçtiği esnada ‘Bekleyin çiçekler de geliyor’ demiş” açıklamasını yaptı.

patronlardunyasi.com

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/serenay-sarikaya-ayrildi-haberi-cem-yilmaz-i-harekete-gecirdi/307301

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!