reklam

Mehmet Şimşek’ten kredi kartı çıkışı

Bazı toplumsal medya hesaplarında yer alan ‘kredi kartına taksit kaldırıldığı iddiası’yla ilgili Dezenformasyonla Gayret Merkezi bir açıklama yaptı. Açıklamada, “Bazı toplumsal medya hesaplarında yer alan “Kredi kartına taksit kaldırıldı.” savı yanlışsız değildir. Hazine ve Maliye Bakanlığı veya ilgili kuruluşlar tarafından, kredi kartı kullanımlarında taksit uygulamasının kaldırılmasına ait hayata geçirilmiş rastgele bir düzenleme bulunmamaktadır. Kredi kartları konusunda gerçek olmayan bilgiler üzerinden, piyasanın işleyişini bozabilecek mesnetsiz ve spekülatif açıklamalar yapıldığı tespit edilmiştir. Resmi kurum ve yetkililerin dışında yapılan açıklamalara prestij etmeyiniz.” denildi.

KASITLI HABERLERE PRESTİJ ETMEYİN

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek de bu açıklamayı kendi toplumsal medyasından yayımladı. Bakan Şimşek, “Piyasalarda tedirginlik ve güvensizlik oluşturmaya yönelik kasıtlı haberler deverana sokulmaktadır. Orta Vadeli Programımızda uygulayacağımız siyasetleri net bir halde ortaya koyduk. Kurala dayalı ve öngörülebilir politikalarımız seçim sonrası devirde de motamot devam edecektir. Bu çerçevede vatandaşlarımızdan istirham ediyorum; lütfen bizden duymadığınız hiçbir habere prestij etmeyiniz.” dedi.

patronlardunyasi.com

reklam

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/mehmet-simsek-ten-kredi-karti-cikisi/307538

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!