reklam

Hande Erçel’e rektör övgüsü

Hakan Sabancı ile yaşadığı aşkla isminden sıkça kelam ettiren Hande Erçel, eğitim hayatına devam etme kararı aldı.

Ünlü oyuncu, Mimar Sinan Üniversitesi Hoş Sanatlar Fakültesi’ne kayıt yaptırarak öğrenci kimliğini aldı ve bu özel anı toplumsal medya hesabından takipçileriyle paylaşmıştı.

“İNŞALLAH BU KEZ OKULUNA ORTA VERMEDEN BİTİRECEK”

Üniversitenin Rektörü Handan İnci, Hande Erçel ile çekilen fotoğrafları toplumsal medya hesabından paylaştı. Bu paylaşımda Hande Erçel’in üniversitedeki hocalarının onun hakkında ne düşündüğü ve başarısı hakkında bilgi verildi:
“Sevgili Hande Erçel, Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencimiz, çok sempatik, çok sıcak kanlı, çalışkan ve yetenekli. En kıymetlisi de Akademili olmak nedir, pek yeterli farkında, inşallah bu sefer okulunu orta vermeden bitirecek”

reklam

Bu periyotta ders alacağı Derya Tecimer de Hande Erçel’in muvaffakiyetini ve hocalarının onun hakkındaki kanılarını paylaştı.

FOTOĞRAF YORUMLARA KAPATILDI

Fotoğrafın toplumsal medya hesaplarında paylaşılması ve yorum yağmuruna tutulması akabinde Rektör Handan İnci, fotoğrafı yorumlara kapattı.

patronlardunyasi.com

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/hande-ercel-e-rektor-ovgusu/307162

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!