reklam

Fincan soğumadan adaylıktan el çektirildi

featured

Geçtiğimiz günlerde CHP Parti Meclisi, İzmir’deki Büyükşehir Belediyesi ve 30 ilçenin belediye lider adaylarını açıkladı. PM kararıyla CHP Çiğli Belediye Lider adayı olarak da Uygar Yıldırım’ı seçti. En genç belediye lider adayı olan Yıldırım, toplumsal medyada hazırladığı propaganda görüntüsüyle birlikte bir anda okların maksadı haline geldi.

FİNCANI KAPATTI ANCAK SOĞUMADAN GİTTİ..

‘Çocuk aday, ithal aday’ üzere nitelendirmelerle karşılayan Yıldırım bilhassa TikTok’ta sevinçli bir karakter ortaya koydu, fal baktı, kendisi için fincanını kapattı. Ancak daha fincanı soğumadan adaylıktan alındığı haberi geldi. Yerine de Onur Emrah Yıldız aday olarak gösterildi.

SOSYAL MEDYASINDAN PARTİSİNİ ELEŞTİRDİ

reklam

Bu gelişmeler sonrasında ise Yıldırım bir görüntü daha çekti ve partisini eleştirdi. Bu paylaşımı da X’ten yaptı.

“Durumu tanım edecek kelam yok” diyen Yıldırım, “Genel merkezden gelen bir telefon, bildiri yok. Vazifeden alındığımı medyadan öğrendim. Ortada vazifeden alınmamı gerektirecek bir sebep yok. Geçmişim pak, bir tane trafik cezam dahi yok. Görüntüyü mazeret gösteriyorlar lakin görüntü profesyonel bir şirket tarafından hazırlanmış, amaç kitleye ulaşma gayemiz yerine gelmiştir. Bu görüntü ile ulusal medyada yer aldık demek ki başarılı oldu. Bu türlü kolay bir münasebet sunmaları, üzdü, onurumu, gururumu kırdı” dedi.

Yaşananlar akıllara 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in efsaneleşmiş kelamını getirdi. Demirel, “Türk siyasetinde 24 saat bile çok önemlidir” demişti.

patronlardunyasi.com

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/fincan-sogumadan-adayliktan-el-cektirildi/305607

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!