reklam

Elif Dürüst’ten ATV kazası sonrası birinci paylaşım

Elif Dürüst yılbaşı tatili için Orta Amerika ülkesi Kosta Rika’ya gitmişti.

Tatilinin birinci günlerinde kızı Yasemin Germiyanlıgil ile denize giren, cet binen Dürüst keyifli anlarını toplumsal medya hesabından paylaşmıştı. Elif Dürüst’ün tatili sırasında kask takmadan bindiği ATV’nin devrilmesi sonucu yaralanıp hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Tedavi için İstanbul’a getirilen Dürüst’ün sıhhat durumunun uyguna gittiği duyurulmuştu. Günaydın gazetesi muharriri Bülent Cankurt, Elif Dürüst’ün beyin travmasını atlattığını ve başındaki ödemlerin indiğini yazdı. Elif Dürüst’ün beyninde sorun kalmadığını tabir eden Cankurt, bacak ve omuz kırıkları için devam edecek olan 2 aylık tedavi sürecinden sonra Elif Dürüst’ün tam olarak sıhhatine kavuşacağını yazdı.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN BİRİNCİ PAYLAŞIM
Elif Dürüst geçirdiği kazanın akabinde, toplumsal medya hesabından birinci paylaşımı yaptı. Defterine ‘I see, you see (Görüyorum, görüyorsun)’ yazan Dürüst, toplumsal medya hesabından paylaştı.

reklam

patronlardunyasi.com

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/elif-durust-ten-atv-kazasi-sonrasi-ilk-paylasim/307347

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!