reklam

Ece Erken’in motosikleti başına bela oldu

featured

Ünlü sunucu Ece Erken satın aldığı elektrikli motosikleti rastgele bir plakaya tescilli olmadığı gerekçesiyle trafikten menedilerek otoparka çekildi.

Muğla’nın Bodrum ilçesinde Ece Erken’e ilişkin olan elektrikli motosikleti bir arkadaşı tarafından kullanılıyordu. Polisler tarafından denetim hedefli sorgulaması yapılan motosikletin rastgele tescilli bir plakaya ilişkin olmadığı tespit edildi.

TESCİLSİZ MOTOR TRAFİKTEN MENEDİLDİ

reklam

Emniyet güçleri motosikletin trafiğe çıkışının yasak olduğunu belirterek trafikten menedilmesine ve otoparka çekilmesine karar verildi.

Sabah’tan Atakan Irmak’ın haberine nazaran, motosikletinin trafikten menedildiğini öğrenen ünlü sunucu aracın tüm kayıtlarının yoluna uygun bir halde yaptırıldığının bir yanlışlık olduğunu belirtti lakin kayıtlar tam aykırısını söyledi.

ŞASE NUMARASI GEÇERSİZ ÇIKTI

Durumu yetkili servisle paylaşan Ece Erken, evrak talebinde bulundu. Ünlü sunucu gelen evraklarda motosikletinin üzerindeki şase numarasıyla evrak üzerindeki şase numarasının birebir olmadığını fark etti.

Dolandırıldığını fark eden Erken İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına cürüm duyurusunda bulundu.

SAVCILIĞA HATA DUYURUSUNDA BULUNDU

Dilekçenin devamında uydurma şase numaralı aracın satılarak kandırıldığını belirten Ece Erken, motosiklette yazılı olan şase numarası ile tip onay evrakında yazılı olan numaranın farklılık gösterdiği, şirketin ‘Resmî evrakta sahtecilik’ ve ‘Dolandırıcılık’ hatalarını işlediğini belirterek cezalandırılmasını istedi.

Savcılığa sunulan dilekçede şirketten alınan evraklarla motosiklet üzerindeki şase numarasının farklı olduğu firmanın hileli davranışlarda bulunduğu kaydedildi.

patronlardunyasi.com

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/ece-erken-in-motosikleti-basina-bela-oldu/305720

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!