reklam

Berkay’ın estetik yaptırmama nedeni iğne korkusu çıktı

featured

Sahne aldığı yerde gazetecilere konuşan müzikçi Berkay, “Youtube’a yeni müzikler yüklüyoruz bu sıralar. Bir çok ismi Youtube’da konuk ediyoruz. Dijitale son derece yakın birisiyim diyemem fakat uzaktayım da diyemem. Orda var olmam gerektiğimin farkındayım, o yüzden oraya da çalışmalarımızı yapıyoruz. Bize televizyon programı, dizi vs. teklifleri geldi ve geliyor lakin haftada 2 bazen 3 gün ben kent dışı konserindeyim esasen. Arta kalan vakitlerde de ailemle vakit geçirmeye itina gösteriyorum. Benim onlara vaktim yok maalesef. Güç iş. Yapabileceğimi düşünmüyorum” dedi.

ÇOCUKLARIN MOBİLYA KAZASI DAVASI DEVAM EDİYOR

Şarkıcı Berkay, geçtiğimiz aylarda aldığı bir mobilya, kızının üzerine niyet şirkete dava açma kararı almıştı. Kızları için yaptırdıkları çocuk odasındaki mobilyaların öteki mobilyalara nazaran daha kalitesiz olduğunu da söyleyen Hasret Ada Şahin, “Montajdan yaklaşık bir ay sonra kızımın ranzaya çıkmak için tutunduğu mobilya kesimi üstüne düştü. Kendileri bir özür bile dilemediler. Çocuğum travma yaşadığı için çocuk odasındaki mobilyaları söktürüp çöpe attım. Yeni çocuk odası mobilyası aldım” demişti. Mevzuyla ilgili konuşan müzikçi Berkay, “Dava hala devam ediyor. Biz de bekliyoruz sonuçlanmasını. Bir kaç davaya çözülür diye düşünüyorum. Biz bu işin gerisindeyiz, takipteyiz” dedi.

“İĞNEDEN KORKUYORUM”

reklam

Bir erkek müzikçi olarak son devirde erkek meslektaşlarının yaptığı estetikleri pahalandıran Berkay, “Ben yaptıramıyorum zira iğneden korkuyorum. Ben beceremiyorum, götürdüler bir kaç sefer fakat benlik değil yaptıramadım. İşin içinde iğne ve kesilme durumu yoksa olabilir lakin ben yaş almaktan keyif alan birisiyim” diye konuştu.

patronlardunyasi.com

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/berkay-in-estetik-yaptirmama-nedeni-igne-korkusu-cikti/305475

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!