reklam

Anadolu Efes’te üst seviye iki atama

Anadolu Efes Türkiye Genel Müdürlüğünü yürüten Onur Altürk, Bira Grubu Başkanı ve Anadolu Efes CEO’su olarak atandı. Şubat sonunda misyondan ayrılan Can Çaka’nın yerine atanan Onur Altürk, 1 Mart 2024 prestijiyle yeni misyonuna başladı.

Coca-Cola İçecek’te Müşteri ve Ticari Operasyonlar Yöneticisi olarak vazife alan Tugay Keskin ise tıpkı tarih prestijiyle Anadolu Efes Türkiye Genel Müdürü olarak görevi devraldı.

2022 yılından bu yana Anadolu Efes Türkiye Genel Müdürlüğünü yürüten Onur Altürk, Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nden mezun olup 1998 yılında Turkcell’de mesleğine başladı.

Anadolu Efes’e katılmadan evvel 12 yıl boyunca PepsiCo’da farklı konumlarda vazife alan Onur Altürk’ün, Süratli Tüketim Eserleri kesiminde 20 yıla yakın deneyimi bulunuyor.

reklam

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunu olan Tugay Keskin ise 1993 yılında Coca-Cola İçecek’te mesleğine başladı ve 30 yılı aşkın müddet boyunca farklı üst seviye konumlarda yöneticilik yaptı.

Kaynak Web Site: Bloomberg HT

Haber Url Adresi: https://www.bloomberght.com/anadolu-efeste-ust-duzey-iki-atama-2348568

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!