reklam

22 Aralık’tan bu yana Rusya’dan Türkiye’ye şirketlerin para transferlerinde yaşanan önemli sorunu çözmek için tarafların ağır eforları devam ediyor

featured

Habere nazaran, Türk -Rus bankasının kurulması seçeneği daha evvel de tartışılmıştı. Ajansın kaynağı, bunun sorunu çözme yolunda kıymetli noktalardan biri olduğunu, fakat şu anda bu mevzuyla ilgili rastgele bir detayın bulunmadığını belirtti.

TİCARET BAKANLIĞI LİSTE HAZIRLIYOR

Daha evvel medyaya yansıyan haberlerde Ticaret Bakanlığı’nın Rusya’dan para transferlerinde sorun yaşayan şirketlerin listesini hazırladığını ve bu mevzuda sektörel bazda tedbir alındığı kaydedilmişti. Fakat sorunun büyük ölçüde devam ettiği, olağan transferlerde kontrollerin sıkı biçimde sürdüğü belirtiliyor.

patronlardunyasi.com

reklam

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/22-aralik-tan-bu-yana-rusya-dan-turkiye-ye-sirketlerin-para-transferlerinde-yasanan-ciddi-sorunu-cozmek-icin-taraflarin-yogun-cabalari-devam-ediyor/305614

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!