reklam

Zenginler için tasarlanan The World gemisi ile okyanusları seyahat edebilirsiniz

Sadece zenginlerin yaşadığı yüzde birlik bir topluluğa mesken sahipliği yapan The World, milyoner ve milyarderler için sırlar ve entrikalarla dolu bir hayat ve oyun alanı, kapalı maceralarla dolu bir yüzen kent.

ADAY GÖSTERİLMEDEN HARİKA LÜKS DAİRE SAHİBİ OLAMIYORSUNUZ
İçerisinde 165 harika lüks dairenin bulunduğu bu gemi öbür konut gemilerden biraz farklı.

The World konut gemisinden bir daire satın almak için hali hazırda gemide yaşayan sakinler tarafından aday gösterilmeniz ve öbür bir sakin tarafından ise bu adaylığın onaylanması gerekiyor. Geminin gizemi tam olarak burada başlıyor.

“SKANDALLAR EKSİK OLMUYOR”
Bir gemi düşünün ki içerisinde lüks partiler, sınırsız entrika ve şampanya havuzları bulunsun. Daha evvel bu gemide 6 sene yaşamış eski bir sakin Peter Antonucci bir röportajında seyahati boyunca çok sayıda varlıklı insanın bir ortaya gelerek skandallara imza attığını gördüğünden bahsediyor.

reklam

GEMİDE YAŞANANLARDAN ÜÇ ROMAN ÇIKTI
Peter Antonucci’nin The World gemisinde yaşadığı mühlet boyunca kaleme aldığı üç romanı var. Romanların hepsi de denizlerde sırlar, günahlar ve skandallar içeriyor.
patronlardunyasi.com

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/zenginler-icin-tasarlanan-the-world-gemisi-ile-okyanuslari-seyahat-edebilirsiniz/307384

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!