reklam

YouTuber Mr. Beast’in 25 bin dolarlık çekilişini Türk kazandı

featured

Dünyanın en ünlü YouTuber’ı MrBeast’in bir görüntüsü dört günde YouTube’da 4 ayda 212 milyon izlenirken, X platformunda ise 2 günde 88 milyon izlenmeye ulaşmıştı.

25 BİN DOLAR KAZANDI

Ünlü Youtuber, izlenme sayısının akabinde ‘Tweet’i rt’leyen ve beni takip eden 10 bireye cümbüş gayeli 25 bin dolar vereceğim. (X platformundan paylaştığım görüntünün çıkarı 250 bin dolar) Kazananları 72 saat içinde seçeceğim.’ notuyla bir gönderi paylaşarak yapacağı çekilişi bu formda duyurmuştu.

reklam

Ünlü Youtuber’ın yaptığı çekilişi kazananlardan biri de Türkiye’den Cemil Kemaloğlu oldu. Onedio’da İçerik Yöneticisi olan Mehmet Cemil Kemaloğlu, çekilişi kazandıktan sonra yaptığı birinci paylaşımla okuyanları duygulandırdı.

Kemaloğlu paylaşımında şunları söyledi:

2024’ün başında anne karnında ölür dedikleri canım kızım güzelleşti ve kısa mühlet içinde doğacak. Yeniden iki gün evvel babamın 2 yıldır gayret ettiği kanseri büsbütün yendiğini öğrendim ve bugün de öylesine retweetlediğim Mr.Beast çekilişinden 25k dolar kazandım.

Geçen yıl ne kadar berbatsa bu yıl da o kadar âlâ başladı. Paranın hepsini kızım için saklıcam. Bildiri atan, dürten herkese teşekkür ederim.

MEDİAZONE CEO’SU KAAN KAYABALI TEBRİK ETTİ

İçerisinde Mynet, Onedio, Mynet ve Tv Ekstra üzere kıymetli markaları barındıran Mediazone CEO’su Kaan Kayabalı da Mehmet Cemil Kemaloğlu’nu tebrik etti.

patronlardunyasi.com

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/youtuber-mr-beast-in-25-bin-dolarlik-cekilisini-turk-kazandi/304676

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!