reklam

Yılın en teknolojik markaları mükafatlarına kavuştu

Türkiye’nin en teknolojik markalarını belirlemek için yola çıkan Tech Brands Türkiye, bu yıl beşinci kere “Yılın En Teknolojikleri”ni ödüllendirdi. 22 Şubat’ta Wyndham Grand Istanbul Levent’te düzenlenen merasimde, 31 farklı kategoride öne çıkan markalar, “En Teknolojik Marka” olarak mükafatlarına kavuştu.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu üzere bu yıl da Tech Brands Türkiye ve MarTech Awards ödül programları “Tech Day” kapsamında düzenlendi. Pazarlamasyon’un mesken sahipliğini üstlendiği tertipte markalar; teknoloji, inovasyon, dijital ve pazarlama bölümünün başkanlarıyla bir ortaya geldi.

Pazarlamasyon ve NielsenIQ Türkiye işbriliğiyle gerçekleştirilen araştırmada; 2023 yılının “en teknolojik markaları” Türkiye’yi temsil eden 12 vilayette (İstanbul, Ankara, İzmir, Tekirdağ, Bursa, Adana, Kayseri, Samsun, Trabzon, Erzurum, Malatya, Gaziantep), 15-64 yaş ortası, ABC1C2 SES kümesinden, 906 kişi ile 9 dakikalık online (CAWI) anketler gerçekleştirilerek belirlenirken markaların bu muvaffakiyete ulaşmasında katkısı bulunan ajanslar da “Yılın Teknolojiye Kıymet Katan PR Ajansı”, “Yılın Teknolojiye Paha Katan Dijital Ajansı” ve “Yılın Teknolojiye Kıymet Katan Medya Ajansı” kategorilerinde ödüllendirildi.

Tech Brands Türkiye hakkında görüşlerini paylaşan Pazarlamasyon Kurucu ve CEO’su Necip Murat “Güçlü bir gelecek inşa etmek için, teknoloji ve yenilik bizi her vakit maksada ulaştıran yol oldu. Bu yıl beşincisini düzenlediğimiz Tech Brands Türkiye ödül merasiminde, ülkemizin en teknolojik markalarını ödüllendirmekten memnunluk duyuyoruz. Geleceği şekillendiren bu markaların başarısı, yalnızca bugünü değil, yarını da aydınlatıyor. Daima birlikte, teknolojinin gücüyle daha ileriye ve daha yükseğe yanlışsız yol almaya devam edeceğiz” biçiminde konuştu.

reklam

NielsenIQ Türkiye Genel Müdürü Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika E-ticaret Lider Yardımcısı Didem Şekerel Erdoğan ise Tech Brands Türkiye hakkında görüşlerini şu sözlerle aktardı: “Teknolojinin süratle ilerlediği, dijital dönüşümün günlük hayatımızı derinden etkilediği bir çağda yaşıyoruz. Bu nedenle, bu markaların başarılarına ve yeniliklerine bir sefer daha odaklanmak, kıymetli bir adım. Teknoloji artık yalnızca bir bölümü değil, hayatımızın her alanını şekillendiriyor. İş dünyasından eğitime, sağlıktan bağlantıya kadar her alanda teknolojinin izleri var. Türkiye olarak bizler de bu değişime ayak uydurmak, hatta öncülük etmek için uğraş sarf ediyoruz. Tech Brands, dijital ve teknolojik dönüşümü önceliklendiren markaların öne çıkmasında kıymetli bir teşebbüse imza atıyor. Biz de NielsenIQ olarak, 5 yıldır Türkiye’nin en teknolojik markalarının belirlenmesinde takviye oluyoruz.”

Tech Brands Türkiye 2024 kazananları ise şöyle:

Kategori

Marka

Türkiye’nin En Teknolojik Markası

Arçelik

Akaryakıt & Enerji

Shell

Araç Kiralama

Avis

Bebek Bakım Ürünleri

ebebek

Beyaz Eşya

Arçelik

Bilgisayar

Casper

Bireysel Emeklilik Sistemi

Anadolu Hayat

Erkek Giyim

Kiğılı

Ev Tekstili

Karaca Home

Ev Paklık Malzemeleri

Domestos

Hızlı Servis Restoranı | Hamburger

Burger King

Hızlı Servis Restoranı | Pizza

Domino’s

İç Giyim

Penti

İnternet Servis Sağlayıcısı

Türk Telekom

Kargo (Yurtiçi/Yurtdışı)

Yurtiçi Kargo

Kişisel Bakım/Kozmetik Zincir Mağazası

Gratis

Klima

Arçelik

Kombi

Baymak

Market Eserleri Online/Mobil Sipariş

Migros

Motosiklet

Honda

Online Alışveriş | İlan

sahibinden.com

Online Alışveriş | Moda

Trendyol

Otomobil Üreticisi | Binek

Ford

Otomotiv Üreticisi | Ticari

Ford

Sigorta

Allianz

Teknoloji Marketi

Teknosa

Telekomünikasyon

Türk Telekom

Tur Operatörü

Etstur

Yatak

Yataş

Yemek Online/Mobil Sipariş

Yemeksepeti

Zincir Market

Migros

patronlardunyasi.com

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/yilin-en-teknolojik-markalari-odullerine-kavustu/307191

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!