reklam

Yasmin Erbil’den babası Mehmet Ali Erbil’e sert kelamlar

featured

Mehmet Ali Erbil’in kızı sunucu Yasmin Erbil Nişantaşı’nda görüntülendi. Sevgilisi Yiğit Poyraz’ın Dominik Cumhuriyeti’ndeki ‘Survivor’ müsabakasında olmasına sunucu, “İzliyorum. Çok takipteyim. Performansı güzel. Gitgide yeterli olacak. En güzeli o… Turabi çok uğraşıyor, sinirleniyorum. O yarış kaybettiğinde her şeyi yıkasım geliyor ve sinirleniyorum. Baht kolyesi ve bilekliğim onda… Bir arada almıştık. Ayrılırken zorlandım. Şu anda da zorlanıyorum. Çok özlüyorum ve gururla izliyorum. Odaklanırsa şampiyon olur” dedi.

O DA O DENLİ YAPACAK BİR ŞEY YOK

Geçtiğimiz günlerde babası Mehmet Ali Erbil için, “Babalık görmedim” kelamları için, “Babam çok üzülmüş. Sonrasında hem benimle hem de annemle konuşmuş. Söylediklerimin gerisindeyim lakin tekrar bir şey demek istemiyorum. Babamın yaşı var, üzüldü diye sonra ben de üzüldüm. Öteki bir şey söylemek istemiyorum. Babam hakkında konuşunca duygulanıyorum. Bu kadar üzüleceğini düşünmüyordum” diye konuştu.

Bir muhabirin, “Farkında değil miymiş” demesi üzerine Erbil, “Aynen dimi? Değilmiş herhalde… O da o denli biri yapacak bir şey yok” tabirlerini kullandı.

reklam

Sunucu, “Babanızda ne eksikti?” sorusuna, “Duygusal boşluktan bahsediyordum. Duygusal boşluğum fazla… Maddi açısından her vakit yanımızdaydı. Kendimde bu travmalarımın olduğu görüyorum, o manada söylemek istemiştim. Ben küçükken, ‘Sinemaya gideceğiz’ sıkıntısı bir anda kız belirirdi” dedi.

ÖYLE BİR ŞEY OLURSA CAMDAN AŞAĞIYA ATARIM

Erbil’in, “Gülseren Ceylan’la ailem tanıştı” kelamlarına, “Ben tanışmadım. Asla tanışmadım. Tanışmak üzere maksadım yok” sözlerini kullandı. Babasının, “Yeniden bebek istiyorum” kelamları için, “Ona hiç girmeyeyim. Telefonda çok kızdım. O denli bir şey yok. Ali Sadi, ‘Öyle bir şey olursa camdan aşağıya atarım’ demiş. Yok o denli bir şey. Onu hiç kaldıramayız” açıklamasını yaptı.

patronlardunyasi.com

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/yasmin-erbil-den-babasi-mehmet-ali-erbil-e-sert-sozler/304648

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!