reklam

Wilma Elles ve Kerem Göğüş ortasında nafaka krizi sürüyor.. Wilma Elles’den nafaka cevabı geldi

Wilma Elles, 2011 yılında iş insanı Kerem Göğüş’le aşk yaşamaya başlamıştı. 2015 yılında da Milat ve Melodi isimli ikizleri dünyaya gelen çift, 2019’da ayrılmıştı.

Wilma Elles, 2022’de Mehmet Şah Çelik ile evlendi ve 5 Ekim’de üçüncü sefer anne olmanın memnunluğunu yaşadı.

NAFAKA KRİZİ

Eski eşi Kerem Göğüş’ten iki çocuğu bulunan Wilma Elles, şu sıralar nafaka krizi yaşıyor.

reklam

1.500 EUROLUK NAFAKANIN KALDIRILMASINI İSTEDİ

Kerem Göğüş, Wilma Elles’in maddi durumunun kendisinden daha güzel olduğu gerekçesiyle ödediği bin 500 euroluk nafakanın kaldırılması ya da aksi halde 4 bin TL’ye indirilmesi için mahkemeye başvurdu.

Kerem Göğüş, nafakanın euro bazında ödediğini lakin çocuklarının İstanbul’da yaşadığını ve harcamalarının Türk Lirası olmasının göz önünde bulundurarak karar verilmesini talep etti.

“PARA KAZANIYOR”

Wilma Elles, eski eşinin bu talebine toplumsal medya hesabından reaksiyon gösterdi. Elles; “Kerem Göğüş hiçbir vakit bir kuruş nafaka ödemedi. Onun bir ödeme alışkanlığı yok. İcra listesinde 245 TL elektrik borcu bile yazıyor. Para kazanıyor lakin kendi çocuklarına bir tane kıyafet bile yıllarca almadı” dedi.

patronlardunyasi.com

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/wilma-elles-ve-kerem-gogus-arasinda-nafaka-krizi-suruyor-wilma-elles-den-nafaka-yaniti-geldi/306988

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!