reklam

Vestel’de üst seviye atama

Şirketten yapılan açıklamaya nazaran, küresel pazarlarda büyümeyi ve şirket pahasını maksimize etmeyi hedefleyen Vestel’in Pazarlama Genel Müdürlüğü’ne His Badem Uylukçuoğlu getirildi.

1984 İzmit doğumlu olan Uylukçuoğlu lisans ve yüksek lisans eğitimini (MBA) Boğaziçi Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra profesyonel iş hayatına 2010 yılında Vestel’de başladı.

Vestel’in birinci MT programını birincilikle tamamladıktan sonra tıpkı yıl Vestel’de Pazarlama Uzmanı olarak vazife alan Uylukçuoğlu, 2012 yılında Pazarlama Yöneticiliği misyonuna getirildi.

2016-2019 ortasında Pazarlama Müdürü, 2019-2023 arasında ise Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak misyon yapan Uylukçuoğlu, 1 Aralık 2023’ten itibaren Vestel’in küresel marka açılımı stratejisi çerçevesinde iç ve dış pazarlarda marka idaresi, eser idaresi ve endüstriyel dizayndan sorumlu Pazarlama Genel Müdür’ü oldu.

reklam

patronlardunyasi.com

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/vestel-de-ust-duzey-atama/307664

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!