reklam

Ünlü isimler 6 Şubat zelzelesini unutmadı

featured

ESRA EROL

Sunucu Esra Erol “Tam bir yıl evvel bugünün gecesi, nasıl kabuslu bir sabaha uyanacağımızı bilmiyorduk. O denli bir acıya uyandık ki iyileşmemiz daha çok uzun vakit sürecek…” tabirlerini kullandı.

HAMDİ ALKAN

reklam

Antakyalı olan oyuncu ve direktör Hamdi Alkan, paylaşımına “Kaybolan, yitip giden, çocukluğum, gençliğim… Ve toprağa karışan dostlarım, akrabalarım… Büyük ailem… Ve yarım kalan hikayeler… Yazılamamış şiirler Gözyaşlarına, meçhule karışan hayaller ve umut kırıntıları. Bizler için bir yıl bir tuş ile bir saniyede söz ediliyor fakat kentte kalanlar için her saniye bir yıl üzere geçiyor. Tahminen de hiç geçmiyor, vakit duruyor. 04.17 de asılı kalıyor. Antakya benim nefesimdi. O denli kalacak” notunu düştü.

EZGİ MOLA

“Hiç geçmeyecek, azalmayacak, telafisi olmayan, tarifsiz acı”

NURGÜL YEŞİLÇAY

“1 yıl evvel… 6 Şubat’ta kâbus üzere bir sabaha uyandık. Hiç unutmadık, çok üzgünüz”

YASEMİN SAKALLIOĞLU

Yasemin Sakallıoğlu, paylaşımında “6 Şubat 2023, 4.17… Kaç şey yazıp sildim. Hiçbiri bu tarihe karşı hissettiklerimi anlatmaya yetmedi” dedi.

PINAR ALTUĞ

Altuğ, paylaşımında “6 Şubat 2023… Hiç unutmadığımız, unutamayacağımız bir tarih” tabirlerini kullandı.

ALİŞAN

“Çok büyük bir yıkım ve acı yaşadık 1 sene evvel bugün..Kaybettiğimiz bütün canlarımıza Allah’tan rahmet ve yakınlarına sabırlar diliyorum”

YASEMİN ŞEFKATLİ

Yasemin Şefkatli paylaşımına “Uyumak için ışıkları kapattığımız konutlarımızın ışıkları bir daha hiç açılmadı” notunu düştü.

DEMET AKALIN

Şarkıcı Demet Akalın, “Unutmadık” paylaşımında bulundu.

MUSTAFA RAHMAN TOHMA

Depremde annesini kaybeden Seren Serengil’in sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ise “Yarıya indirin bayrakları, memleketimde yas var. Bugün herkesin kalbi sıkışıyor. Herkes bir köşede ağlıyor… Sevdiklerimiz öldü, memleketimiz öldü. Bu acıya yürek dayanmıyor” dedi.

ŞAHAN GÖKBAKAR

“6 Şubat sarsıntısında kaybettiğimiz tüm canlarımıza Allah rahmet eylesin. Yerleri cennet olsun. Geride kalan sevdiklerine, ailelerine sabır diliyorum. Başımız sağolsun… Unutmadık, unutmayacağız”

EZHEL

“Tam bir sene evvel kaybettiğimiz canlarımızı hürmetle anıyorum. Hoş ülkemize ve insanımıza sabır ve baş sıhhati diliyorum”

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ

“Unutmayışımız, her gün her saniye hatırlıyor olmayışımıza mahcup daima. Soramadığımız hesaplar ve saramadığımız yaralarla, birbirimize deva olmaya çalışmanın çaresizliğiyle farklı bir karanlıkta tıpkı ışığı arıyoruz hala”

EBRU GÜNDEŞ

“Unutmadık, unutmayacağız”

EDİS GÖRGÜLÜ

“Acımız dinmez. Kaybettiğimiz canlarımızı rahmetle anıyorum”

FARAH ZEYNEP ABDULLAH

“Geçen sene bu saatler hayatını kaybedenler, sevdiklerini kaybedenler, yuvalarını kaybedenler için son olağan saatlerdi… yardım etmeye çalışanların da bi modülü o enkazlarda kaldı. Hayatlarımız, duyduğumuz, şahit olduğumuz şeylerden sonra asla birebir olamaz. 6 Şubat güzelleşemez koskoca bir kara leke olarak kalacak”

KAAN URGANCIOĞLU

BURAK ÖZÇİVİT

patronlardunyasi.com

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/unlu-isimler-6-subat-depremini-unutmadi/305666

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!