reklam

TÜMAŞ CEO’su Fehmi Zafer Heperler, Balıkesir’de zincirleme trafik kazasında ömrünü yitirdi

Burak ALTUNER

İhtisas sahibi milletlerarası mühendislik kuruluşlarıyla da işbirliği yapan TÜMAŞ, bilhassa yüzlerce projeye imza atan bir şirket olarak biliniyor. Özal’la dostluğunu 1969’dan ölene dek sürdüren TÜMAŞ’ın İdare Heyeti Lideri Heperler, evvelki gün İzmir-İstanbul Otoyolu’nun Balıkesir kısmı Akpınar mevkisinde, cipiyle seyrederken 6 arabayla zincirleme trafik kazasına karıştı. Kazada, 06 FL 2374 plakalı cipte bulunan Fehmi Zafer Heperler (73) olay yerinde hayatını kaybetti. Öbür araçlardaki 4 kişi ise yaralandı.

Heperler bugün Ankara Kocatepe Camisi’nde öğle namazı sonrası kılınacak cenaze namazının akabinde Gölbaşı Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

reklam

BİR ÇOK PROJEYE İMZA ATMIŞTI

Heperler’in idare konseyi lideri olduğu TÜMAŞ’ın hayata geçirdiği projelerden kimileri şöyle: Aksaz Deniz Üssü Komutanlığı İnşaatı, Petkim Aliağa Kompleksi Alçak Yoğunluklu Polietilen Fabrikası, TOKİ’nin pek çok vilayetteki konut, idari yapı, sıhhat, eğitim, gençlik spor, kültür ticaret merkezi inşaat ve sonrasında saha denetimlik ve müşavirlik hizmetleri, Konya Büyükşehir Belediyesi Bilim Merkezi, Polatlı Su ve Atıksu işi, Konya Karaman İstasyonları ortası mevcut çizginin çift hatta dönüştürülmesi, Samsun Tekkeköy Mendirek ve Tersane Limanı Projesi ve İstanbul’da Mimar Sinan Köprüleri’nin ışıklandırılması projeleri…

patronlardunyasi.com

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/tumas-ceo-su-fehmi-zafer-heperler-balikesir-de-zincirleme-trafik-kazasinda-yasamini-yitirdi/302938

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!