reklam

Tolga Savacı’nın son sözleri

Günaydın’dan Tuba Kalçık’ın haberine nazaran, Nermin Bezmen “Tolga bana aşık, sadık, sevgi dolu, verici, fikirli, şefkatli ve epey çürümenin yaşandığı dünyada sapasağlam ve omurgalı bir duruş sergiledi. Benim için çok özeldi. Onu hayatının tüm acı, hüzün ve kırgınlıklarını unutturmak üzere sevdim. Hassas ve kırılgan bir tabiatı vardı.” dedi.

Yeşilçam’ın ünlü oyuncusu Tolga Savacı hayatını kaybetti. Kalp krizi sonucu ortamızdan ayrılan sevilen oyuncunun eşi Nermin Bezmen, Savacı’nın vefatının akabinde hislerini şöyle paylaştı:

“Hayatımın en makus günlerini yaşıyorum. O benim eşim, hayat arkadaşımdı. Öğleye yanlışsız vefat etti. Eşimi vasiyeti üzerine Amerika’da defnedeceğiz. Merasim cumartesi günü olacak. Yüreğim yangın yeri.

Ölmeden evvel sabaha kadar sohbet ettik. Güya gideceğini biliyormuş üzere bana ‘Seni hayatımda hiç kimseyi sevmediğim kadar çok sevdim, seviyorum ve daima seveceğim. Senin kadar beni memnun eden kimse olmadı. Sana birinci günden beri aşığım ve daima aşık kalacağım’ dedi.

reklam

‘KIYMETİ BİLİNMEDİ’

“Tolga’nın bir sanatçı olarak değerinin bilinmediğini düşünüyorum… Ekranlar efendi, yetenekli, entelektüel bir sanatkarını kaybetti. Bu yaşında, bu deneyimi, mesleksel ve fiziki özellikleriyle çok yeterli bir karakter oyuncusu olabilirdi.

Bu fırsatı vermediler ona. Lakin benim için hasletleri bu kadar da değildi Tolga’cığımın. Bana aşık, sadık, sevgi dolu, verici, niyetli, şefkatli ve bu kadar çürümenin dünyasında sapasağlam omurgalı duruşuyla benim için çok özeldi. Onu hayatının tüm acı, hüzün ve kırgınlıklarını unutturmak üzere sevdim. İnce niyetli, hassas, kırılgan tabiatı bu zamanda onun için çok yorucuydu.”

patronlardunyasi.com

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/tolga-savaci-nin-son-sozleri/307638

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!