reklam

Tesla Cybertruck çıkmazı: Tarz mi yabancılaştırma mı

Eğer macera severseniz Tesla Cybertruck’lar yanlışsız yatırım olmak üzere tasarlandılar lakin yoldaki başka bireylerin güvenliği ve pratik gereksinimler, Cybertruck’ların tabiatı gereği ikinci planda kalıyor.

Cybertruck’ların radikal tasarımı, birtakım tüketiciler için nefes kesici olsa da klasik kamyonet dizaynlarından farklılık gösterdiği için tasarım kimi kullanıcılar için eksi olarak görülüyor. Cybertruck’ı üretme ve teslim etme sürecinde birtakım gecikmeler yaşandığı da göz gerisi edilemez bir eksi. Büyük boyutu ve kaba tasarımı nedeniyle, kent içi hareket kabiliyeti hudutlu olan Cybertruck’lar yoldaki başka insanların güvenliği için tasa uyandırıyor. Cybertruck’ın sert ve endüstriyel tasarımı, iç alan konforu açısından bir eksi. Birtakım kullanıcılar için Cybertruck’ın günlük kullanımında yaşanabilecek pratik zorlukları da unutmamak gerek. Ön cama monte edilmiş dikiz aynası birden fazla vakit büsbütün işe yaramaz bir hale gelebiliyor. Ayrıyeten Cybertruck öbür büyük kamyonetlerden farklı olarak çamur ve kir nedeniyle kaygan olabilecek art lastik dışında kargo yatağının yan tarafına ulaşmanıza yardımcı olmak için ayağınızı koyabileceğiniz bir alana yer vermiyor.

Cybertruck’lar müşterilerin çok sayıda satın alabileceği bir kamyonet çeşidi değil. Yenilikçi otonom sürüş teknolojilerine ve başka ileri teknolojilere sahip olması, teknoloji seven insanların ilgisini çekebilir. Tesla Cybertruck’ların eğlenceli ve enteresan olduğu da yadsınamaz elbette lakin işini süratlice bitirmek isteyen bir kamyonet kullanıcısı için ne kadar pratik bir yatırım olacağını biz de kendi ortamızda hala tartışıyoruz.

patronlardunyasi.com

reklam

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/tesla-cybertruck-cikmazi-stil-mi-yabancilastirma-mi/307290

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!