reklam

Stellantis/ Anaç: 1 milyona yakın pazar beklentimiz var

Oromotiv Tepesi 2024’ün bu haftaki konuğu Stellantis Türkiye Ülke Başkanı İbrahim Anaç oldu.

Anaç “Temkinli optimist bir grubuz. Mevcut kurallar devam ederse 1 milyona yakın bir pazar beklentimiz var; zira talep var. 2018’den beri bir ötelenmiş talep de var. Onun tam olarak doymadığını varsayıyoruz. Dolayısı ile ötelenmiş talep nedeniyle pazarın büyümeye devam edeceğini öngörüyoruz. Yalnızca kişisel kullanıcılar manasında değil, filo tarafında da bu türlü bir muhtaçlığının olduğunu öngörmekteyiz. Gerçekten kiralama bölümüne baktığımız vakit aslında 2017’deki büyüklüğünün çok altında şu anda. Dolayısı ile orada çok önemli bir gereksinim var. Bizim birinci aldığımız bilgiler turizmin bu sene âlâ geçeceği tarafında. Bu da ek bir talep getirecektir ” halinde konuştu.

Öte yandan en büyük belirleyicinin makroekonomik ortamın nasıl olacağı olduğuna dikkat çeken Anaç Birtakım kararları almak için Mart sonrası beklediğimiz bir periyot. Değişmeyen tek şey insanların mobilite ihtiyacı” dedi.

reklam

Kaynak Web Site: Bloomberg HT

Haber Url Adresi: https://www.bloomberght.com/stelantis-anac-1-milyona-yakin-pazar-beklentimiz-var-2348686

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!