reklam

S&P Küresel, Visible Alpha’yı satın alıyor

S&P Global’den yapılan açıklamada, derin dal bilgileri, analist modelleri ve yüksek kaliteli, özel kaynaklardan gelen tahlillerin sağlayıcısı Visible Alpha ile muahedeye varıldığı bildirildi.

Anlaşma kapsamında, Visible Alpha’nın S&P Küresel Market Intelligence kısmının bir kesimi olacağı kaydedilen açıklamada, satın almanın bu kısımdaki “Capital IQ Pro” platformunda temel yatırım araştırma yeteneklerini geliştireceği söz edildi.

Açıklamada, Visible Alpha’nın kurumsal ve kurumsal pazarlarda araştırma ve tahlil için “Capital IQ Pro” ile birleşiminin, S&P Küresel’in bu alanda önde gelen sağlayıcı olma istikametindeki kararlılığını yansıttığı vurgulandı.

S&P Küresel’in tıpkı vakitte eski ismi Markit Digital olan Fincentric için de stratejik fırsatları araştırdığı belirtilen açıklamada, Fincentric’in, S&P Küresel’in perakende aracı kurumlar ve öbür finansal kurumlar için taşınabilir uygulamalar ve web siteleri geliştirmeye odaklanan dijital tahlil sağlayıcısı olduğu aktarıldı.

reklam

Açıklamada, Visible Alpha’yı satın alma sürecinin tamamlanmasının, düzenleyici onayların alınması dahil çeşitli şartlara tabi olduğuna işaret edilerek, sürecin bu yıl bitirilmesinin beklendiği kaydedildi.

patronlardunyasi.com

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/sp-global-visible-alpha-yi-satin-aliyor/306979

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!