reklam

Renault, 5 E-Tech elektrikli modelini Cenevre’de tanıtacak

Şirketten yapılan açıklamaya nazaran, Renault, E-Tech elektrikli ve E-Tech full hibrit eser gamının yanı sıra interaktif avatarı Reno’yu da fuarda tanıtacak.

Renault, 26 Şubat-3 Mart’ta düzenlenecek 91. Cenevre Milletlerarası Araba Fuarı’nda Salon 4’te bulunan 2 bin 900 metrekarelik stantla yerini alacak. Şirketin yüzde 100 elektrikli modeli 5 E-Tech’in tanıtılacağı basın toplantısı 26 Şubat’ta düzenlenecek.

Şirketin “R5volution Is a French Thing” temasıyla oluşturduğu stantta elektrikli ve hibrit olmak üzere en yeni modelleri sergilenecek. Ziyaretçiler, standın ortasında konumlanan sergileme alanında Reno ile tanışma imkanı elde edecek.

Ayrıca markanın ikonik modeline yönelik Renault 5 eserleri de yer alacak. Fuarda konumlanan The Originals mağazasında Bonzini Langirt, Shapers Club sörf tahtası, Saint James yünlü kazak ve Plume elektrikli scooter üzere Fransız markalarıyla tasarlanan ve üretilen eserler satılacak.

reklam

FRANSIZ STARTUPLAR İLE 5 ORTAK PROJE

Renault, 5 E-Tech yüzde 100 elektrikli ikonik aracının tanıtımını, ulaşım bölümündeki 5 Fransız startup ile yürüttüğü bir program olan “5 Movements” ile zenginleştiriyor. Bu kapsamda birinci katlanır yelkenli bot, birinci elektrikli BMX, birinci elektrikli jet ski, birinci elektrikli kar scooterı ve birinci elektrikli foil sörf tahtası olmak üzere 5 ulaşım aracı geliştirildi.

Her bir ortak proje toprak, su, hava yahut kar üzere doğal bir ögeden ilham alıyor. Ayrıyeten tüm bu ulaşım araçları yenilikçi, kompakt ve yüksek performanslı olarak öne çıkıyor.

patronlardunyasi.com

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/renault-5-e-tech-elektrikli-modelini-cenevre-de-tanitacak/307051

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!