reklam

Reddit’in halka arzına neredeyse 5 kat talep geldi

Kaynaklar, fazla talep Borsaya birinci girişte güçlü bir performansı garanti etmese de, şirketin Çarşamba günü New York’ta halka arzı fiyatlandırdığında en azından hedeflediği pay başına 31 ila 34 dolar aralığına ulaşmaya hazır olduğu manasına geldiğini söyledi.

Kaynaklar halka arzın pazarlamasının devam ettiğini söyledi.

Reddit, halka arzı şu anda 748 milyon dolara kadar çıkmayı hedefliyor.

Kullanıcılarının birçoklarının sadakatine karşın Reddit, 2005’teki lansmanından bu yana her yıl para kaybetti ve Meta Platforms’un Facebook’u ve artık X olarak bilinen Twitter üzere çağdaşlarının ticari muvaffakiyetinin gerisinde kaldı.

reklam

Birçok Reddit kullanıcısının niş mevzulara odaklanması ve platformun içerik kontrolüne yönelik biraz gevşek yaklaşımı, kimi reklamverenler için bir sorun teşkil etmektedir. Reddit, forumlarında yayınlanan içeriği denetlemek için kullanıcı tabanından gönüllülere güveniyor.

Moderatörler, Reddit’in datalarına erişim için üçüncü taraf uygulama geliştiricilerinden fiyat alma kararını protesto etmek için birkaç kişinin istifa ettiği 2023’te olduğu üzere, istedikleri vakit vazifelerinden çekilmeye karar verebilirler.

Kaynak Web Site: Bloomberg HT

Haber Url Adresi: https://www.bloomberght.com/reddit-in-halka-arzina-neredeyse-5-kat-talep-geldi-2349499

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!