reklam

Playboy’un kurucusu hakkında skandal sav

featured

2017 yılında hayatını kaybeden Playboy’un kurucusu Hugh Hefner’ın 37 yaşındaki son eşi Crystal Harris, Sözcü gazetesinde yer alan habere nazaran, Hefner’ın zayıf kalması için kendisini kilo vermesi konusunda rahatsız ettiğini ve büyük uydurma göğüslere sahip olmasını istediğini söyledi

Ünlü model, 2017’de 91 yaşında ölen Playboy’un kurucusunun, bağlantıları boyunca zayıf kalmasını istediğini ve tertipli olarak vücudu hakkında alaycı yorumlar yaptığını söyledi. Ayrıyeten ikonik mecmua yayıncısının, büyük, uydurma göğüslere sahip olmasını istediğini de tez etti. Crystal daha evvel de Hefner’in agorafobik olduğunu ve halka açık seyahatlerin birçoklarından kaçındığını söylemişti ve görünüşte lüks Playboy malikânesinin çürümüş durumda olduğunu ve kendisi orada yaşarken küflere maruz kaldığını anlatmıştı.

“ONU TAKLİT ETTİM”

2012 yılında Hefner ile evlenen Crystal Harris, birlikte oldukları müddet boyunca Hefner’ın nasıl giyinmesini ve nasıl davranmasını istediğini de anlattı, Hefner’ın kendisinden daha çok dikkat çekmemesini istediğini söyledi:

reklam

“Sanırım yalnızca görülmemi ve konuşmamamı, çaresiz kalmamı, küçük olmamı istedi. Bu da işin bir kesimi.Kendimi küçülttüm ve yalnızca Hef’i taklit ettim ve sonunda onun sevdiği şeyleri sevmeye başladım”

Harris, Hefner’ın boyalı sarı saçlarının ortasından daha koyu renkli olanların çıktığını fark ettiğinde, başına yavaşça vurarak onları boyamasını hatırlattığını sav etti.

“HER ŞEY SAHTE”

Playboy’un yaratıcısının malikanesine taşındığında ise hiçbir şeyin göründüğü üzere olmadığını söyledi: “İnsanlar malikânenin inanılmaz bir yer olduğunu düşünüyor ve ben de başlangıçta o denli düşündüm. Her şeyin uydurma olduğunu, yağmur yağdığını, içeriye damladığını…”

Ayrıca ilgilerinin bir noktasında Hefner’in halka açık yerlerde ve malikanesinin dışında uzun mühlet vakit geçiremediğini de fark ettiğini söylüyor:

“Partiler ona geldi, hekimler ona geldi. Meskende yemek yedi. Asla bir restorana gitmek istemedi. Tüm bu paraya ve güce sahip olmak onun için bunu maskelemeyi kolaylaştırıyor; ne vakit dışarı çıksak çok gergin oluyor.”

Hrris’in tezleri ortasında Hefner’ın, sırt ağrısı için sistemli olarak afyon kullanan ağır bir uyuşturucu kullanıcısı olduğu da yer alıyor.

patronlardunyasi.com

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/playboy-un-kurucusu-hakkinda-skandal-iddia/305595

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!