reklam

Miller Holding veliahtı Alara Mildon boşanmanın sinyallerini Demokratik Kongo’da vermişti

Türk Miller Holding, 20 Aralık’ta Demokratik Kongo Cumhuriyeti’nde imali tamamlanan ve Afrika Kıtası’nın en büyüğü olan Kinshasa Finans Merkezi Projesi’nin açılışını yapmıştı.

GURUR PAYLAŞIMI

Alara Mildon, babası ve erkek kardeşinin muvaffakiyetinden duyduğu gururu toplumsal medya hesabından karnındaki bebeğine seslenerek duyurmuştu.

reklam

Alara Mildon, Monako’da yapılan lisanlara destan bir düğünle 1 yıllık sevgilisi Doğukan Dudaroğlu ile temmuz ayında evlenmişti. Mildon’un ağustos ayında 3 aylık gebe olduğu duyuruldu.

“SEN DE DEDEN VE DAYINLA ÖMÜR UZUNLUĞU GURUR DUY”

8 aylık gebe olan Mildon, Demokratik Kongo Cumhuriyeti’nde çektiği fotoğraflarla kızına seslenerek duygusal bir not paylaşmıştı. Mildon bu paylaşımına, “Canım kızım, ben ömrüm boyunca hayatımın her anında dedemin ve babamın kızı olmamın gururuyla yaşadım, sen de dün geceki üzere deden ve dayınla ömür uzunluğu gurur duy, onların talihi ol @millerholding_ olarak Demokratik Kongo’da 14 ayda tamamladığımız Finans Merkezimizin açılışında büyük gurur duyduk. Bu gururu bize yaşatan aile üyelerim ve ailemiz olan binlerce mesai arkadaşımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Düzgün ki varsınız” notunu düşmüştü.

DEDE VAR DAYI VAR ANCAK BABA YOK

Mildon karnındaki kız bebeğine seslenirken dayısı ve dedesi ile gurur duyması gerektiğini söylemiş lakin babasını es geçmişti.

NE PARMAKTA YÜZÜK NE DE DAMAT ORTALIKTA GÖZÜKMEDİ

Mildon’un paylaştığı fotoğrafta parmağında yüzük olmaması da dikkat çekti. Ailecek Demokratik Kongo ziyaretine de damat Doğukan Dudaroğlu’nun katılmadığı gözlerden kaçmadı.

patronlardunyasi.com

İLGİLİ HABER

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/miller-holding-veliahti-alara-mildon-bosanmanin-sinyallerini-demokratik-kongo-da-vermisti/302148

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir