reklam

Merkez Bankası İcra Yönetici Yardımcısı Ozan Deniz, BKK Genel Müdürü oldu, duygusal bir paylaşımla veda etti, heyecanla yeni işine başladığını söyledi.

Merkez Bankası İcra Yönetici Yardımcısı Ozan Deniz, Bankalararası Kart Merkezi Genel Müdürü oldu. Deniz, Merkez Bankası’ndan ayrıldığı için “Bugün his yoğunluğu yüksek bir gün” yaşıyorum derken, “Dünyanın en düzgün grubundan ayrılıp Dünyanın en âlâ öteki takımına kavuşmak da benim talihim.” yorumunu yaptı.

17 YILIMI SONLANDIRIYORUM

Deniz yaptığı paylaşımda, “Merkez Bankamızda birbirinden şahane geçen17 yılımı sonlandırarak Bankalararası Kart Merkezimizin Genel Müdürü olarak göreve başladığımı paylaşmak isterim.

Merkez Bankamızda çalışmaktan her vakit gurur duydum. Yerli ulusal kaynaklarla EFT Sistemimizi geliştirmek, yeniden yerli ulusal kaynaklarla ödemeler ekosistemimizin temel yapı taşı olan FAST Sistemi projesini yönetmek, vatandaşlarımıza bedel oluşturan Katman Servislerin (TR Karekod, Kolay Adresleme, Ödeme İste vb.) uyumunu sağlamak benim için fantastik bir serüvendi. Çalışma arkadaşlarımı çok sevdim, onlardan çok şey öğrendim, onlarla birlikte sevindim, bir arada üzüldüm; Evet biz bir aile olduk.

reklam

Bugün tıpkı heyecanı birinci günümde Bankalararası Kart Merkezimizde yaşadım. FAST Katman Servisleri çalışmalarımı sürdürecek olmanın heyecanına ek olarak yerli ulusal kart şemamız TROY’un yaygınlaştırılması üzere olağanüstü projelere dayanak olabilmenin gururunu yaşıyorum.
Bütün bunlar bir yana kocaman bir ailenin sorumluluğunu alacak olmanın haklı heyecanı ile yeni ailemin memnunluğu için gayret edebilecek olmanın manevi memnunluğu tanım edilemez.

BİRLİKTE ÇOK SEY BAŞARACAĞIZ

Tüm muvaffakiyetler bir takım çalışması ile mümkün. Dünyanın en âlâ takımından ayrılıp Dünyanın en düzgün öteki takımına kavuşmak da benim talihim. Birlikte çok şey başaracağız.”

patronlardunyasi.com

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/merkez-bankasi-icra-direktor-yardimcisi-ozan-deniz-bkk-genel-muduru-oldu-duygusal-bir-paylasimla-veda-etti-heyecanla-yeni-isine-basladigini-soyledi-/307332

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!