reklam

LİMAK Yönetim Kurulu Lideri Ebru Özdemir’in halka arz gururu

Limak Yönetim Kurulu Lideri Ebru Özdemir, Limak Group of Companies’in iştiraki olan Limak Doğu Anadolu Çimento’nun halka arzıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Özdemir yaptığı paylaşımda şunları söyledi;

Limak Group of Companies’in iştiraki olan Limak Doğu Anadolu Çimento’nun çok başarılı bir formda halka arzını duyurmaktan memnuniyet duyuyorum, zira beklenen talebin 4,4 katı ile tüm amaçları aştık.

İşlemler dün Borsa İstanbul’da sembolik gong merasiminin akabinde başladı ve Borsa İstanbul’da 3,3 milyon yatırımcıya ulaştı. ‘LMKDC’ olarak faaliyet gösteren Limak Doğu Anadolu Çimento, 2000 yılında kurulan ve o vakitten beri Mozambik ve Fildişi Kıyısı’ndaki operasyonlarıyla Sahra Altı Afrika’ya açılan Limak Cement Kümesi’nin değerli bir kesimidir.

Türkiye’nin en büyük ikinci çimento üreticisi olmaktan ve dalda güç verimliliğinin önünü açmaktan gurur duyuyorum. Sorumlu üreticiler olarak misyonumuzu ilerletmek için milletlerarası akredite araştırma ve geliştirme laboratuvarına sahip tek Türk çimento grubuyuz.”

reklam

patronlardunyasi.com

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/limak-yonetim-kurulu-baskani-ebru-ozdemir-in-halka-arz-gururu/307577

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!