reklam

İş ve cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden sarsıntı paylaşımları

featured

ACUN ILICALI

“6 Şubat sarsıntısında kaybettiğimiz tüm vatandaşlarımıza bir defa daha Allah’tan rahmet, ülkemize de baş sıhhati diliyorum. İnşallah bu acılar tekrar yaşanmaz”

CEM HAKKO

reklam

“Dayanışma gücüyle bir ortadayız. 6 Şubat sarsıntılarında hayatını kaybedenleri bir kere daha rahmet ve hürmetle anıyoruz. Bir yıl sonra felaketin tesirlerini hala hisseden, zorluklar karşısında büyük bir yürek ve metanet gösteren depremzedelerimizin ebediyen yanındayız. Unutmadık, Unutmayacağız”

ARZU SABANCI

“Unutmadık. Unutamayız”

RACHEL ARAZ

“Bu sessizlik o kadar çok şey anlatıyor ki. En derin acılar en sessiz yaşanılanlar biliyorum. Geçen sene bu hafta kendimi en çaresiz, en işe yaramaz, en sıkışmış hissettiğim haftaydı. Unutmadık, unutmayacağız. Allah’tan geride kalanlara, kalbi yaralılara sabırlar diliyorum. Sizlere dua etmeyi, kayıplarınıza gani gani rahmet ve ışık dilemeyi hiçbir vakit bırakmayacağım”

SENEM TAŞTEKİN

“Üstü enkaz, “Altı” Şubat… Rahmetle anıyoruz”

NESLİHAN SABANCI

“Unutmadık, unutmayacağız”

HANDE DEMİR

“Korkunç sarsıntı felaketinin birinci yılında hayatını kaybeden on binlerce vatandaşımızı rahmetle anıyoruz. Yakınlarına sabırlar diliyorum, konutlarını kaybedenlere de sabır ve güç diliyorum. Allah bir daha ülkemize bu türlü bir acı yaşatmasın”

BUSE TERİM

“Geçen yıl bu saatleri düşündüğümde kalbime bir baht oturuyor. Hiç unutmayacağımız bir sabah, unutamayacağımız bir Şubat ayıydı. Kaybettiğimiz tüm canları rahmetle anıyor, hala yaralarını sarmaya çalışan herkese kocaman sarılıyorum”

HAKAN SABANCI

“Unutmayacağız”

RANA ERKAN TABANCA

“Unutmadık, affetmedik”

YASEMİN ÖZİLHAN

“Unutmadık”

HANDE ERÇEL

“6 Şubat 2023. 4.17”

BİLGE KURU

“Yaşadığımız acıyı unutmadık. Tüm Türkiye’yi yasa boğan sarsıntı felaketinin yıl dönümünde, hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımızı rahmetle anıyor, yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz”

İNCİ AKSOY

“6 Şubat zelzelesi. Unutmadık”

SERAP SARI

“Unutmadık. Unutamayız”

SUZAN TOPLUSOY

“Bugün 6 Şubat’ta 11 vilayetimizi etkileyen sarsıntıların üzerinden tam 1 yıl geçti. Vakit geçmesine karşın bıraktığı tarifsiz acı hala taze… Bu büyük felakette, toplumumuzun ne kadar güçlü ve birbirine bağlı olduğunu gördük. Dayanışmanın, birlik ve beraberliğin kıymetini anladık. Tüm yaralar sarılana kadar el birliğiyle çalışmaya da devam edeceğiz. 6 Şubat zelzelesinde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza bir defa daha Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır hem fizikî hem de ruhsal olarak etkilenen herkese acil şifalar diliyoruz. Ülkemizin bir daha bu türlü felaketlerle karşılaşmamasını temenni ediyoruz”

NESLİŞAH DÜZYATAN

“Ülkece yaşadığımız en büyük felaketlerden biri olan 6 Şubat zelzelesinde kaybettiğimiz tüm canlarımızı bu mübarek Miraç Kandil’inde rahmetle anıyorum. Bir daha bu türlü acı ve yıkım yaşamamak dileğiyle”

PERVİN ERSOY

“6 Şubat’ta yaşanan sarsıntıda kaybettiğimiz vatandaşlarımızı hürmetle anıyoruz”

IŞIL REÇBER

“Tarihin en uzun Şubat’ı acısı dinmeyen. Allah bir daha yaşatmasın”

ÜMİT BOYNER

“Yas ile baş etmeyi desteklemek üzere. Sarsıntı felaketinin birinci yılında…”

MELİS SABANCI TAPAN

“Tarihler 6 Şubat’ı gösterdiğinde, bir yıl evvel yaşanan sarsıntının izleri hâlâ kalbimizde. Kaybettiğimiz her can için derin ıstırap ve hürmetle anıyor, sağ kurtulanlara güç ve dayanıklılık diliyoruz. Unutmayalım ki birlikten doğan dayanışma, karanlık anları aydınlığa çeviren güçtür. Bu trajedinin bize hatırlattığı dayanışma ve birlik ruhunu ebediyen koruyalım. Bu toprakların derin sarsıntılarına karşı, konutlarımızın sağlamlığından emin olmak, ferdî zelzele hazırlıklarımızı gözden geçirmek için adımlar atalım. ‘Bana bir şey olmaz’ kanısı, hazırlıksızlığımızın bir yansımasıdır. Tedbir alarak ve bilinçlenerek, bu kanıyı güçlü bir dayanışma ve hazırlık ruhuna dönüştürebiliriz”

patronlardunyasi.com

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/is-ve-cemiyet-hayatinin-taninmis-isimlerinden-deprem-paylasimlari/305679

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!