reklam

Hoş oyuncu Dilan Çiçek Deniz at sahibi olmaya karar verdi

Takvim’den Doğan Savaş’ın haberine nazaran, tabiata ve hayvanlara olan sevgisi ile bilinen Dilan Çiçek Deniz, geçtiğimiz gün soluğu Kapadokya’da aldı.

Burada hem annesi ile hasret gideren hem de büyüdüğü yeri gezen hoş oyuncu, bir çiftlik ziyareti de yaptı. Atlara olan hayranlığıyla bilinen Dilan Çiçek Deniz, birebir vakitte düzgün bir at binicisi olmak da istiyor.

Bu yeteneğinin üzerine gitmek isteyen ve hobi olarak da at binmek isteyen başarılı oyuncunun, Kapadokya’da kendisine tay baktığı tez edildi. Teze nazaran hoş oyuncu, büyüdüğü Kapadokya’dan kendisine at alacak.

reklam

150 – 350 BİN TL’YE AT

Fiyatı 5 ile 10 bin Euro, yani yaklaşık 150 ve 350 bin TL ortasında değişen taylara bakan güzel oyuncunun şimdiden İstanbul’daki at çiftlikleriyle irtibata geçtiği argüman ediliyor. Deniz, satın alacağı atın bakımıyla ilgili görüşmeler yapıyor.

patronlardunyasi.com

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/guzel-oyuncu-dilan-cicek-deniz-at-sahibi-olmaya-karar-verdi/308016

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!