reklam

Haluk Levent’e hakaret eden Deniz Akkaya’nın mahpusu istendi

Levent, Akkaya’nın kendisine yönelik “hırsız”, “nitelikli dolandırıcı” ve “depremzedelerin parasını çalıyor” biçimindeki paylaşımları nedeniyle cürüm duyurusunda bulunmuştu.

Sanatçının avukatı tarafından mahkemeye sunulan dilekçede “Deniz Akkaya’nın sözleri insanlarda güvensizlik yaratmış, müvekkilin yardım faaliyetlerinin sekteye uğramasına neden olmuştur” denilmişti.

Hürriyet’ten Özge Eğrikar’ın haberine nazaran, savcılık tarafından hazırlanan iddianamede Akkaya’nın Levent’in onur, gurur ve saygınlığını rencide ettiği belirtilerek ‘zincirleme halde sesli, yazılı yahut imajlı bir mesajla alenen hakaret’ cürmünden 4 aydan 3 yıl 6 aya kadar mahpus cezasına çarptırılması istendi.

İddianamede Akkaya’nın tabirine de yer verildi. Akkaya, “Amacım, Haluk Levent’in halkın parasına sahip çıkamadığı savları konusunda halkı bilgilendirmekti” dedi.

reklam

patronlardunyasi.com

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/haluk-levent-e-hakaret-eden-deniz-akkaya-nin-hapsi-istendi/307531

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!