reklam

Günay’da solist savaşı

Bir müddet evvel Dubai’ye yerleşen Ebru Gündeş, yalnızca sahne programları için İstanbul’a gelip gidiyor. Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın yazısına nazaran, İstanbul’da Günay’dan öbür yerde sahne almayan Ebru Gündeş, çıktığı yerde kendisinden diğer solistin sahneye çıkmasını istemiyor.

İddiaya nazaran Günay’da sahneye çıkmaya hazırlanan Muazzez Ersoy, Ebru Gündeş’in sahne programlarını arttırmasıyla işinden oldu. Hatta Ebru Gündeş’in Günay’ın kulisinde ‘Burada benden öteki solist çıkamaz. Çıkarsa ben çıkmam’ dediği söyleniyor. İki sahne programının idare tarafından askıya alınması, sahne için tüm hazırlıklarını yapan Muazzez Ersoy’un moralini bozmuş.

Günay, Ebru Gündeş’in kalesi adeta, yıllardır orada program yapıyor. 2024 programına baktım da kendi kategorisinde öteki isim yok sahiden. Sahne erkek sanatkarlardan geçilmezken, bayan sanatçı olarak bir tek Sıla, Günay’da sahne alıyor.

reklam

E, Sıla da pop yıldızı malum… Bu mevzu daha çok konuşulur kanımca; ben fitili ateşleyeyim dedim!

patronlardunyasi.com

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/gunay-da-solist-savasi/307230

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!