reklam

Gonca Vuslateri: Bebeğimin babası devlet memuru

Gonca Vuslateri geçtiğimiz aylarda gebe olduğunu söyleyerek herkesi şaşırtmıştı. İsmini gizlediği sevgilisinden 7 aylık gebe olan Vuslateri anne olmak için gün sayarken cinsiyetinin kız olduğu öğrenilmişti. Oyuncu, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla anne olacağını şöyle açıklamıştı:

“Evet, gebeyim. Bilinmesi için erken bir periyot. İşe gidip geliyorum, ortamım sakin. Bayan olduğum için doğurma özelliğim var aslında… Öncelikle şaşkınlığa son vereyim. Yani bu genelde olabiliyor. ‘Anne olmak çok istemedim’ açıklamamı önüme getirmeyin. Hala birebir fikirdeyim… Yalnızca gelene ‘git’ demiyorum. Bu da seçimim. Hazır demiyorken de; bu beni otomatik çocuk annesi yapar.

“HİÇBİR ORTAK YANIMIZ YOK”

Geçtiğimiz gün bir programa konuk olan Vuslateri, artık ise sevgilisiyle ilgili de şu açıklamayı yaptı:

reklam

“Levent ile birlikteliğimize başladığımızda diğer bölümden biriyle olmanın huzurunu yaşamıştım. Devlet memuru, benim hayatımdan ve dalımdan çok uzakta bir yerde. Benim işimin magazinsel bir tarafı var, o biraz kışkırtıcı. Erkek arkadaşımla hiçbir ortak yanımız yok” dedi.

patronlardunyasi.com

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/gonca-vuslateri-bebegimin-babasi-devlet-memuru/306966

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!