Teknik Destek TC

Firma Açıklaması

Teknik Destek TC Kombi – Klima – Petek Temizleme, 2010 yılında kurulmuş Isıtma soğutma iklimlendirme sistemleri firmasıdır.  Firmamız Kocaeli’nin Çayırova, Gebze, Darıca ilçeleri ile birlikte , Tuzla, Kartal, Pendik ve Maltepe olmak üzere İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermektedir.

 

Kombi Servisi

 

reklam

Kombi servisi hizmetimiz kapsamında, kombilerinizin arızalarını tespit ederek, gerekli tamir ve onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, kombilerinizin periyodik bakımlarını da yaparak, verimli ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

 

Klima Servisi

 

Klima servisi hizmetimiz kapsamında, klimalarınızın arızalarını tespit ederek, gerekli tamir ve onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, klimalarınızın periyodik bakımlarını da yaparak, verimli ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

 

Petek Temizleme

 

Petek temizleme hizmetimiz kapsamında, peteklerinizin iç kısımlarını temizlemek için özel kimyasallar ve makineler kullanıyoruz. Bu sayede, peteklerinizin en derinliklerine kadar ulaşarak tüm kir ve tortuları temizliyoruz.

 

Firmamız Hakkında

 

Firmamız, alanında uzman ve deneyimli teknisyenlerden oluşan bir ekip tarafından yönetilmektedir. Firmamız, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir. Bu nedenle, hizmetlerimiz için uygun fiyat garantisi veriyoruz.

 

Hizmetlerimiz

 

Kombi arıza tespiti

 

Sıfır ikinci el cihhaz alış satış

 

Kombi tamiri

 

Kombi bakımı

 

Kombi montajı

 

Kombi demontaj

 

Kombi parça değişimi

 

Kombi yedek parça satışı

 

Klima arıza tespiti

 

Klima tamiri

 

Klima bakımı

 

Klima montajı

 

Klima demontaj

 

Klima parça değişimi

 

Klima yedek parça satışı

 

Petek temizleme

 

Ofice 0262 255 5853

Çağrı Merkezi 0850 255 0241

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim
Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!