Çığla Turizm

Çığla Turizm Hakkında

Zafer Mahallesi, Doğan Araslı Bulv., Özyurtlar Rezidans, No: 97-99, Kat: 2, İç Kapı No: 13, Esenyurt / İstanbul

Firma Açıklaması

Çığla Turizm, 2011 yılında şahıs firması olarak kurulmuş olup 2020 yılında şirketleşerek yoluna devam etmektedir. Sektördeki deneyimleri sayesinde personel ve öğrenci taşımacılığında siz değerli müşterilerimize güven ve konforlu bir ulaşım hizmeti sunmayı hedefler şirketimiz kuruluşundan bu güne hizmet verdiği tüm kuruluşlara kaliteli ve güvenli hizmet sunabilmek için kadrosunu deneyimli çalışanlar ekleyerek hizmet araçlarını standartlara uygun seviye de  tutmak  sureti ile yoluna devam etmektedir.

Bu doğrultuda, hizmet sektörünün gerekliliği olarak sürekli kendimizi geliştiriyor ve yeni yatırımlar yapıyoruz. Yapmış olduğumuz bu yatırımlarla çağımızın getirdiği ileri teknolojiyi tüm imkanlarımızla kullanıyor ve sektöre uyarlayarak servis taşımacılığında daima yeniliklere açık yolumuza devam ediyoruz.

Taşıdığımız insanların evlerinden işyerlerine, iş yerlerinden evlerine güvenli ve huzurlu bir şekilde ulaşımlarını sağlamak bizim öncelikli görevimizdir. Bu yönde gerekli tedbirleri aldığımız gibi, sürekli yenilenen filomuzla müşterilerimize rahat ve konforlu taşımacılık hizmetini sağlamaya devam edeceğiz..

 

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim
Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!