reklam

Dünyanın dört bir yanına güç taşıyan Türk şirketi Karpowership, Fransız TV’si tarafından haberleştirildi

Karpowership Afrika Operasyonları Yöneticisi Ali Hjaiej’in soruları yanıtladığı yayında, Karpowership’in dünya genelinde konuşulan yüksek güç teknolojisi ve sunduğu sürdürülebilir tahliller konuşuldu.

BATI AFRİKA’NIN EN BÜYÜĞÜ
Türk şirketi olması sebebiyle Avrupa’da karşılaştığı manilere vurgu yapan Ali Hjaiej, meğer gemilerinde kullandıkları tüm teknolojinin Avrupa’ya ilişkin olduğunu, bu teknolojiyi kullanarak geliştirilen tahlillerin tüm dünyaya yayıldığını ve Karpower’ın bugün Batı Afrika bölgesinin en büyük elektrik üreticilerinden biri olduğuna dikkat çekti.

Ülkelere yalnızca elektrik değil toplumsal yarar da ürettiklerini söyleyen Hjaiej, “Pragmatik tahlillerimiz ile gereksinimi olan bölgelere dayanak olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER:

reklam

patronlardunyasi.com

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/dunyanin-dort-bir-yanina-enerji-tasiyan-turk-sirketi-karpowership-fransiz-tv-si-tarafindan-haberlestirildi/307593

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!