reklam

Dosso Dossi, Diyarbakır’da açık hava konseri düzenleyecek

Şirketten yapılan açıklamaya nazaran, Dosso Dossi Holding ve Rams Türkiye iş birliğiyle 18 Mayıs’ta düzenlenecek konser, ünlü müzikçileri hayranlarıyla buluşturacak.

“Rams Türkiye Müzik Şenliği By Mr DossoDossi” ismi altında Diyarbakır Nevruz Park’ta gerçekleştirilecek aktiflik, fiyatsız olarak izlenebilecek. Konserde, lazer ve ışık gösterileri eşliğinde mahallî ve ulusal sanatkarlar, halkla buluşacak.

“UZUNCA MÜHLET HAFIZALARDAN SİLİNMEYECEK BİR MÜZİK AKTİFLİĞİNE İMZA ATACAĞIZ”

Açıklamada Dosso Dossi Holding İdare Heyeti Lideri Hikmet Eraslan, “Daha evvel ülkemizin pek çok noktasında gerçekleştirdiğimiz açık hava konserlerimizi, bu sefer Rams Türkiye ile çok daha ileri boyuta taşıyoruz. Tüm Türkiye’yi 18 Mayıs’ta medeniyetler kenti Diyarbakır’a davet ediyoruz. Büyük hayran kitleleri bulunan pek çok ünlü sanatçı ile görüşmelerimiz sürüyor. Uzunca mühlet hafızalardan silinmeyecek bir müzik aktifliğine imza atacağız.” tabirlerini kullandı.

reklam

Diyarbakır dışında pek çok kentten konsere iştirak olacağını aktaran Eraslan “Milyonları bir ortaya getirmeyi hedefliyoruz. Bir müzik etkinliğinden çok daha fazlasını gerçekleştireceğiz. Hem Diyarbakır’ın tanıtımına, hem de turizmine büyük yarar sağlayacağız.” değerlendirmesinde bulundu.

patronlardunyasi.com

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/dosso-dossi-diyarbakir-da-acik-hava-konseri-duzenleyecek/304889

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!