reklam

Designated Survivor’un yıldızı Adan Canto 42 yaşında hayatını kaybetti

ABD Dizisi Designated Survivor ve X-Men: Geçmiş Günler Gelecek üzere sinemalarla tanınan erkek oyuncu Adan Canto’dan makus haber geldi.

BBC’de yer alan habere nazaran bir müddettir apandis kanseriyle uğraş eden Meksikalı yıldız, 42 yaşında hayatını kaybetti.

Canto, 2014 X-Men sinemasında mutant Sunspot’u canlandırdı ve daha sonra Bruised isimli sinemada rol aldı.

SENİ TANIYAN HERKES ÇOK ŞANSLI

reklam

Sevenleri toplumsal medya hesabından paylaşımda bulunmuş oldu. Canto’nun eşi Stephanie Ann, çiftin bir fotoğrafı ile şu kelamları paylaştı: “Sonsuza kadar hazinem Adan, yakında görüşürüz”

Yayıncısı Jennifer Allen yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Adan’ın çok az kişinin hakikaten bildiği bir ruh derinliği vardı. Bunu bir anlığına görenler sonsuza kadar değişti. Pek çok kişi onu çok özleyecek”

Canto, 2016-2017 yıllarında ABC kanalında gösterilen Designated Survivor’un birinci iki döneminde Aaron Shore’ı canlandırdı ve peşinden Netflix tarafınca üçüncü ve son dönem için seçildi.

Rol arkadaşı Maggie Q yazısında, “Güzel dost… Sen Hollywood’un bile hak etmediği düzeyde bir beşersin. Nezaket, sıcaklık ve cömertlik – ailene tam bağlılık. Her vakit yanlışsız olanı yaptın. Kimse senin üzere bir şey yapmadı. etik pusulanın yanına bile yaklaşamadılar. Seni tanıyan herkes çok talihli. Tek bildiğim bu” tabirlerini kullandı.

Canto, en son 2022’de Fox’un cürüm draması The Cleaning Lady’de gangster Arman Morales rolünü oynadı. Fox tarafınca yapılan açıklamada, “O her vakit bizim Arman’ımız olacak. Adan Canto, hatıran sonsuza kadar yaşatılacak” denildi.

patronlardunyasi.com

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/designated-survivor-un-yildizi-adan-canto-42-yasinda-hayatini-kaybetti/302856

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!