reklam

Corendon Airlines, Almanya Borsası’ndan 360T Platform ile emtia süreci gerçekleştiren Türkiye’deki birinci şirket oldu

Avrupa’dan, başta Türkiye olmak üzere en tanınan tatil destinasyonlarına uçuşlar gerçekleştiren, Türkiye’nin birçok noktasından da Avrupa’ya direkt uçuşlarla yolcu taşıyan Corendon Airlines, marka kıymetini yükselten çalışmalarına devam ediyor.

Corendon Airlines, dünyanın en büyük borsalarından biri olan Almanya Borsası Deutsche Börse’nin şirketlerinden 360T Platform ile kıymetli bir iş birliğine imza attı. Yapılan iş birliği kapsamında Corendon Airlines, 360T Platform ile emtia süreci gerçekleştiren Türkiye’deki birinci şirket oldu.

360T Platform, Corendon Airlines’ın tıpkı anda birçok finans kurumundan hem emtia hem de kur fiyatlaması almasına yardımcı olarak daha rekabetçi fiyat yakalamasını sağlayacak. 360T Platform tıpkı vakitte yeni counterpartyler bulunmasında da rol oynayacak.

360T Platform, firmalar ile bankalar ortasında köprü misyonu görerek firmaların birebir anda birçok bankadan fiyatlama almasını ve en uygun fiyattan süreç yapmasını sağlıyor. Platformda birçok para ünitesinin yanı sıra petrol üzere emtialar üzerinden de süreçler gerçekleştirilebiliyor.

reklam

Deutsche Börse Group’un global FX ünitesi olan şirket, müşterilerin OTC finansal araçlarının yanı sıra FX ve faiz oranı türevleriyle ticaret yapmalarına yardımcı olan web tabanlı ticaret teknolojisinin önde gelen global sağlayıcısı olarak biliniyor.

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/corendon-airlines-almanya-borsasi-ndan-360t-platform-ile-emtia-islemi-gerceklestiren-turkiye-deki-ilk-sirket-oldu/307135

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!