reklam

CANİK, ulusal uçaksavarlarını Almanya’da sergileyecek

Şirketten yapılan açıklamaya nazaran, 2024 yılı ihracat rotasına ABD ve Suudi Arabistan’daki fuarlara katılarak çıkan hafif ve orta kalibre silah üreticisi CANİK, bu sefer Almanya’da iki fuara katılarak eserlerini tanıtacak.

Almanya’nın Nürnberg kentinde 26-28 Şubat tarihlerinde düzenlenecek ENFORCE TAC Savunma ve Güvenlik Ekipmanları Fuarı’nda CANiK, dünya çapında ses getiren eserlerini Avrupa pazarında sergileyecek. Kolluk kuvvetleri ve silahlı kuvvetlere yönelik gerçekleşecek aktiflikte, ulusal uçaksavar CANiK M2 QCB’nin yanı sıra daha üç kuşaktan ağır makineli tüfek ailesi, Avrupa’da birinci sefer bir ortada gösterilecek. Orta kalibre top sistemleri alanında yeni eserler de fuarda ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

CANİK, Almanya’da 29 Şubat-3 Mart tarihleri ??arasında gerçekleştirilecek Avrupa’nın en büyük atıcılık, avcılık ve outdoor fuarlarından IWA OutdoorClassics 2024’te de yerini alacak. Şirket, geçen ay ABD’deki tanıtımında büyük ses getiren, başta Hollywood üretimleri olmak üzere tüm bölümün dikkatini üzerine çeken yeni özel tasarım tabancası CANiK TTI Combat ile ödüllü tabancaları, optikleri, aksesuar ve askeri dokuma eserlerini burada sergileyecek.

patronlardunyasi.com

reklam

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/canik-milli-ucaksavarlarini-almanya-da-sergileyecek/307235

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!