reklam

Attila Atasoy’dan genç müzikçi bildirisi: Gençler çalışsın

Şarkıcı Atilla Atasoy, “100’üncü yıl konserleri nedeniyle 2023’ün sonuna kadar Amerika’daydım. Artık geldim yeni birkaç çalışmam var. Artık biraz gençler çalışsın. 50 yılımı tamamladım, gençlerle ilgilenilsin diye düşünüyorum. Gençleri başarılı buluyorum. Onları izlemek keyifli… Edis, Buray ve Zeynep Bastık üzere başarılı isimler var. Bütün bestelerimi gençlere açtım. Benden müsaade almadan kullanabilirler. Bir işe yarıyorsam ne keyifli bana” dedi. Atasoy, “İstanbul’da neler yapıyorsunuz?” sorusuna, “Arkadaşlarımla buluşuyorum. Kafeye gidip, gazete okuyorum. Benden sonra diğeri okusun diye gazeteleri bırakıyorum. Sade yaşıyorum. 159 ülke gezdim. Bir kitap çıkardım ve seyahat yazılarımı blog sayfamda yazıyorum. Ulaşılmayan yerleri keşfettim. Kongo’da kabilelerde yaşadım. Bu da hayata daha gerçek bakmamı sağladı” diye konuştu.

‘KALABALIĞI HİÇ SEVMİYORUM’

Şarkıcı, “Geçmişten günümüzdeki süreci nasıl değerlendiriyorsunuz?” sorusuna, “Yanlış bir geleceğe ışınlanmış üzere yaşıyorum. Herkesin elinde telefon şaşırıyorum. Şaşkın şaşkın bakıyorum. Antalya’da büyüdüm o zamanki kibarlığı özlüyorum. Her şey kalabalık oldu. Kalabalığı hiç sevmiyorum” karşılığını verdi.

patronlardunyasi.com

reklam

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/attila-atasoy-dan-genc-sarkici-mesaji-gencler-calissin/307659

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!