reklam

Anadolu Küme İdare Konseyi Lideri Tuncay Özilhan, “Coca Cola İçecek bir Türk şirketidir, sermayesi Türklere aittir, yöneticileri Türktür”

featured

İsrail’in Gazze operasyonları sonrası boykotlardan en çok nasibini alan markalardan biri Coca Cola oldu.

TBMM ve THY Coca Cola alımını durdurdu.

Süreci evvel sessiz bir halde izleyen Anadolu kümesi ve İdare Konseyi Lideri Tuncay Özilhan, bağlantı atağına geçerek, duruma el koydu.

“GÜNDEMİN MODÜLÜ OLDUĞUMU İÇİN ÜZGÜNÜZ”
Markaya yönelik boykot kararının aslında bir Türk şirketine ziyan vermeye çalıştığını anlattı.

reklam

Sabah Gazetesi’nde Hülya Güler’e konuşan Tuncay Özilhan, “Boykotun önüne geçmek üzere daha proaktif olacaklarını, kendilerini bundan sonra daha yeterli anlatacaklarını tabir ederek, “Biz yanlış bilgilere dayanarak bu gündemin bir kesimi olduğumuz için üzgünüz. Coca Cola içecek bir Türk şirketidir, sermayesi Türklere aittir, yöneticileri Türktür. Soğutucu dolaptan kasasına ve öteki hammaddelerine kadar tedarik materyallerine kadar Türkiye’den sağlamaktadır” dedi.

COCA COLA’LARA A HARFİ GELECEK
Gazeteci Hülya Güler, boykotun önüne geçmek için daha proaktif bir sürece gireceğini çizen Anadolu kümesinin ilerleyen devirde en değerli ataklarından birinin de, Coca Cola görsellerinin önündeki Anadolu Grubu’nun simgesi olan A harfini koyabileceğini söz etti.

patronlardunyasi.com

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/anadolu-grup-yonetim-kurulu-baskani-tuncay-ozilhan-coca-cola-icecek-bir-turk-sirketidir-sermayesi-turklere-aittir-yoneticileri-turktur-/305453

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!