reklam

Akbank “Fast Uluslararası” hizmetini başlattı

Akbank, milletlerarası para transferlerine yeni jenerasyon alternatif sunan “Fast Uluslararası” hizmetini müşterilerinin kullanımına sundu.

Bankadan yapılan açıklamaya nazaran, Akbank’ın “Fast Uluslararası” hizmeti müşterilerinin milletlerarası para transferlerini gerçekleştirmelerine imkan sağlıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank Ferdî Bankacılık ve Dijital Tahliller Genel Müdür Yardımcısı Burcu Civelek Aziz, bankacılık bölümünün her geçen yıl dijitalleşerek kendini yenilemeye süratle devam ettiğini belirterek, “Dijitalleşme stratejimizde müşterilerimizin gereksinim duydukları her noktada yanlarında olmayı önceliklendiriyoruz.” tabirini kullandı.

Günümüzde dünyanın başka ucundaki beşerlerle anında irtibat kurulabildiğini kaydeden Büyük, artık memleketler arası para transferlerinin de Akbank Mobil’den anında gerçekleştirilebildiğini aktardı.

reklam

“ÇÖZÜMLERİMİZE YENİLERİNİ EKLEYEREK
MÜŞTERİLERİMİZİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Akbank KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz ise Akbank Taşınabilir üzerinden kolaylıkla erişilebilen bu yeni hizmetle müşterilerin memleketler arası para transferi süreçlerinde pek çok ayrıcalıktan faydalanacağını kaydetti.

Müşterilerinin 7 gün 24 saat bu transfer hizmetinden yararlanabileceği bilgisini veren Oğuz, şu açıklamalarda bulundu:

“Vadesiz hesaplarından yurt dışındaki başka bankaların vadesiz hesaplarına, transfer yapacakları ülkenin döviz cinsinden kolaylıkla ve anında para gönderebiliyorlar. Müşterilerimiz, süreç fiyatlarını transfer esnasında görüntüleyebiliyor ve süreç sonrasında ayrıyeten bir muhabir banka fiyatı yansıtılmadığı için daha uygun fiyatla süreçlerini gerçekleştiriyor. Sunduğu sürat, kolaylık ve uygun fiyat avantajlarıyla ‘Akbank Fast Uluslararası’, yeni kuşak hizmetlerimizin müşterilerimize sunduğu pahası gözler önüne seriyor. Çözümlerimize yenilerini ekleyerek müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.”

patronlardunyasi.com

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/akbank-fast-uluslararasi-hizmetini-baslatti/306956

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!