reklam

ABD’de pizzacı işleten Hakkı Akdeniz, soğuk geçen haftada evsizlere pizza dağıttı, oyuncu Ersin Korkut da ona yardım etti

Amerika Birleşik Devletleri’nin New York kentinde yer alan Champion Pizza’nın sahibi Hakkı Akdeniz, evsiz insanlara yardım etmeye devam ediyor.

Sosyal medya hesabında paylaştığı bir gönderide soğuk hava ve karla kaplı geçen haftada, sokaklarda uğraş eden insanları düşünmekten kendini alamadığını söyleyen Akdeniz, hava şartlarını değiştiremese de sıcak yemek sağlama kelamını sürdürmeye devam ediyor.

Yardım etmeye gönül vermiş arkadaşlarıyla birlikte çalışan Akdeniz’e, bu hafta tiyatro ve sinema sanatkarı Ersin Korkut eşlik etti.

reklam

Sokaklarda kalanlar için onlarca pizza hazırlayan Korkut ve Akdeniz o anları kayıt altına alarak takipçileriyle paylaştı.

Hakkı Akdeniz, emeği geçenlere ve Ersin Korkut’a kedisine ilham verdikleri ve yardımcı oldukları için özel olarak teşekkür etti.

patronlardunyasi.com

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/abd-de-pizzaci-isleten-hakki-akdeniz-soguk-gecen-haftada-evsizlere-pizza-dagitti-oyuncu-ersin-korkut-da-ona-yardim-etti/307424

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!