reklam

70 binlik kombin

Hem oynadığı dizi ve sinemalardan hem de ünlü markalarla yaptığı mutabakatlardan hatırı sayılır bir para kazanan Demet Özdemir, her ne kadar çok kazansa da çok da harcıyor. Kazandığı paranın büyük bir kısmını gayrimenkule yatıran hoş oyuncu, stiline da bir epey para sayıyor. Her giydiği ile gündem olan hoş oyuncu, birçok bayana da ilham kaynağı oluyor. Geçtiğimiz günlerde bir cekete 100 bin vererek dikkatleri üzerine çeken Özdemir, bu kere de ünlü bir markaya ilişkin ekiple hayranlarının karşısına çıktı.

“KAZANIYOR Kİ HARCIYOR”

Güzel oyuncunun dünyaca ünlü bir markaya ilişkin olan kombini ise tam 70 bin TL kıymetindeydi. Kombini ile toplumsal medyadan peş peye fotoğraflar yayınlayan hoş oyuncu, beğeni yağmuruna tutuldu. Hayranlarının karşısına her vakit bakımlı ve hoş çıkan Özdemir, tarzıyla de ilgi odağı oldu. Kimileri Özdemir’in yaptığı kombinlerin fiyatını çok bulsa da kimileri da, “Kazınıyor ki harcıyor” yorumlarıyla ünlü oyuncuya dayanak çıktı

reklam

patronlardunyasi.com

Kaynak Web Site: İşverenlerin Dünyası

Haber Url Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/70-binlik-kombin/307121

reklam

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Firma Kaydet: Firma Rehberi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!